Załoga

Kto za tym wszystkim stoi?

Trójka pasjonatów żeglarstwa i jeden pies. 46 lat wspólnego doświadczenia w pływaniu na morzach, oceanach i jeziorach. Co nas łączy to miłość do podróży, żeglowania, piękny jacht Samsara i plan by opłynąć Morze Śródziemne.

Poznaj załogę, do której możesz dołączyć:

Maciej

maciekw

Zawsze stara się trzymać blisko wody. Jachtowy Sternik Morski. Żegluje od podstawówki, patenty i uprawnienia robi zawodowo. Jak nie pływa jachtami, to szaleje na windsurfingu, a gdy akurat nie wieje to zajmuje się organizacją rejsów. Opowieściami i dowcipami sypie jak z rękawa, podobnie jak komendami na jachcie. A! Bo w trakcie rejsu to on rządzi na pokładzie.

Ania

Ania

Legendy mówią, że jej pierwszym słowem był „kabestan”, ale mógł to być też „kardamon”. Prawdopodobnie dlatego pasjonuje się dziś i żeglarstwem i kulinariami. Posiada uprawnienia jachtowego sternika morskiego, lata doświadczenia w żeglowaniu oraz woreczek magicznych przypraw, które poprawią każdą potrawę w warunkach żeglugi. Dla zainteresowanych odkrywaniem lokalnych smaków – służy w trakcie rejsu przewodnictwem po ich świecie.

Korba

corba1

Nietypowy uczestnik rejsu – buldog francuski płci żeńskiej. Niewielkich rozmiarów, typowa przedstawicielka swojej rasy: przyjacielska i kontaktowa. Pasjonatka morza, podróży i zjadania piłek. Podczas rejsu pełnić będzie rolę maskotki, przytulaka i pocieszyciela.

Nasze certyfikaty:

- Jachtowy Sternik Morski
- Dyplom ukończenia Akademii Morskiej, wydział nawigacja morska
- Świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu.
- Świadectwo przeszkolenia w zakresie wykorzystania radaru i ARPA – poziom operacyjny
- Świadectwo ratownika wg międzynarodowej konwencji STCW94
- Świadectwo przeszkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej stopień wyższy wg międzynarodowej konwencji -STCW94
- Świadectwo przeszkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej wg międzynarodowej konwencji STCW94
- Świadectwo marynarza wachtowego